Kancelářské zdravotní židle forergo
aktivní a zdravé sezení proti bolesti zad

Zdravotní židle forergo Manager


 

Tato kancelářská zdravotní židle rozšiřuje nabídku sortimentu a vychází z velmi úspěšného typu Office. Ponechává výhody tohoto typu velice pohodlné židle, připomínající běžnou kancelářskou židli s výrazným účinkem aktivního dynamického sezení, navíc však zvyšuje pohodlí a pocit robustnosti kancelářského křesla díky novému, většímu a tvarově jinému typu opěradla.

Skládá se ze stojanu, upevněného na pohyblivých kolečkách, mechanismu nastavení výšky sedadla, výškově a hloubkově nastavitelné vysoké opěrky zad výkyvné ve svislé ose a případně výškově nastavitelných opěrek rukou, umožňujících správnou podporu zad a odvádějících tlak z ramen.

Je vhodná jako manažerská židle v typicky kancelářských prostorách. či podobných pracovištích (ambulance lékařů, zasedací místnosti managementů apod.) a samozřejmě i pro domácí pracovny s vizáží důstojného kancelářského křesla.

Konstrukce tohoto výrobku je založena na bázi německého patentovaného mechanismu V-matic, který zajišťuje naklápění sedadla ve všech směrech, inicializuje páteř ve správné, vzpřímené poloze, pozitivně stimuluje svaly, okamžitě účinkuje na organismus a působí jako prevence na bolesti zad a bolesti páteře.


Technické parametry:

klasický píst - plast 
Výška sedadla minimální 41 cm
Výška sedadla maximální 51 cm
  
klasický píst - chrom 
Výška sedadla minimální 40 cm
Výška sedadla maximální 50 cm
  
prodloužený píst - plast 
Výška sedadla minimální 48 cm
Výška sedadla maximální 61 cm
  
prodloužený píst - chrom 
Výška sedadla minimální 47 cm
Výška sedadla maximální 60 cm
 
Hmotnost 13 kg
 
klasický píst – vhodný pro výšku postavy do 175-180 cm
prodloužený píst – vhodný pro výšku postavy nad 175-180 cm
 
rozměry jsou uvedeny orientačně